Biblioteka

Biblioteka szkolna czynna jest codziennie. Uczniowie mogą korzystać z jej zbiorów na miejscu w czytelni oraz wypożyczaćksiążki do domu. Biblioteka posiada bogaty i uzupełniany na bieżąco księgozbiór (ponad 23 000 woluminów), na który składają się: pozycje ze wszystkich dziedzin wiedzy,lektury, podręczniki, beletrystyka, księgozbiór podręczny (zaopatrzony w najnowsze encyklopedia, słowniki, albumy). Biblioteka służy pomocą i fachowym doradztwem.
Obowiązki bibliotekarza pełni w naszej szkole mgr Agnieszka Badziak. W 2007 roku powstało w bibliotece Szkolne Centrum Informacji (SCI), posiadające 4 stanowiska, gdzie użytkownicy mogą skorzystać z komputera, uczyć się samodzielnie wyszukiwać informacji w Internecie, znaleźć pomoc w przygotowaniu się do lekcji.
Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.