Oferta Szkoły Policealnej

Technik Administracji
Technik Transportu Drogowego
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Bezpłatny kurs kwalifikacyjny dla dorosłych - "Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi". Kwalifikacja w zawodzie ślusarz.
Bezpłatny kurs kwalifikacyjny dla dorosłych - "Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania". Kwalifikacja w zawodzie technik logistyk.
Bezpłatny kurs kwalifikacyjny dla dorosłych "Organizacja żywienia i usług gastronomicznych".

PODANIA DO POBRANIA

Podanie do liceum zaocznego.
Podanie KURSY.
Strona tytułowa pracy kontrolnej LO.

PLAN LEKCJI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

PLAN LEKCJI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH, klasa II, SEMESTR II, ROK SZKOLNY 2023/2024.

PLAN LEKCJI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH, klasa III, SEMESTR II, ROK SZKOLNY 2023/2024.