WYCIECZKA DO SZYMBARKU I SOPOTU

W dniu 22 października b.r. odbyła się wycieczka uczniów z klas: I TB, I LU, III FG do Szymbarku i Sopotu. Opiekunami młodzieży byli następujący nauczyciele. Natalia Granosik, Kamil Cieśliński i Piotr Pakuła.

W Szymbarku zwiedziliśmy przede wszystkim Dom do góry nogami. (Domek na głowie). Krótki pobyt w domu do góry nogami powoduje zaburzenie zmysłu równowagi, z trudnością uczniowie stawiali kolejne kroki. Kolejną atrakcją była najdłuższa deska świata wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa (36,83m). Zwiedzono również bunkier Gryfa Pomorskiego a także Dom Sybiraka. Następnie udaliśmy do Sopotu, gdzie w słonecznej pogodzie spędziliśmy wspaniałe popołudnie przebywając na molo, a następnie spacerując wzdłuż plaży udaliśmy się do Gdańska, z którego niestety już wróciliśmy do Łęczycy.

Materiały i zdjęcia: mgr Kamil Cieśliński
Galeria