Otrzęsiny 2011

W dniu 14 października odbyły się w naszej szkole"otrzęsiny klas pierwszych". Jest to już tradycją, że pierwsze klasy dokonują swojej prezentacji i biorą udział
w konkursie.

Otrzęsiny zostały przygotowane przez Samorząd Uczniowski we współpracy
z wychowawcami klas pierwszych. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy pierwsze: technikum - I TPS , I TS, I TUG, I Tb, I Thk, zasadniczej szkoły zawodowej - I ab, I c, I g oraz uzupełniającego liceum ogólnokształcącego - I LU.

Konkurs oceniało jury w składzie:

- pan Jarosław Świtoń- dyrektor szkoły,
- pani Marzena Nowińska - nauczycielka fizyki,
- pani Aleksandra Pilichowska - nauczycielka matematyki,
- Ewelina Zielińska- uczennica klasy IV TL,
- Paulina Stolarczyk- uczennica klasy II TL.

Podczas "otrzęsin" każda klasa zaprezentowała swój występ, nawiązując do swoich zainteresowań związanych z wyborem zawodu. Dominowały prezentacje multimedialne, występy taneczne, wokalne oraz krótkie formy teatralne - oczywiście na wesoło:)

Rywalizacja między klasami, o zdobycie pierwszego miejsca, była bardzo zacięta. Ostatecznie konkurs zwyciężyła klasa I TS, która w nagrodę dostała bonus uprawniający do dnia zajęć bez pytania i kartkówek. Gratulujemy wygranej
i dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim klasom pierwszym.

Galeria z otrzęsin.