I etap olimpiady logistycznej za nami.

21 października 2011 o godzinie 9,00 w naszej szkole odbył się pierwszy etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Organizatorem przedsięwzięcia jest,
jak co roku Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. Patronat Honorowy nad konkursem objęło m.in. Ministerstwo Infrastruktury. Olimpiada skierowana
jest do uczniów szkół średnich uczących się w zawodzie technik logistyk i technik spedytor. Wzięło w niej udział 12 uczniów technikum logistycznego z klasy drugiej, trzeciej i czwartej.

Rotacja, wąskie gardło czy transport intermodalny. Między innymi z takimi zagadnieniami zmierzyli się uczestnicy I etapu olimpiady. Przez 60 minut rozwiązywali oni test jednokrotnego wyboru, składający się z 40 pytań.

Na laureatów i finalistów olimpiady czekają nie tylko częściowe zwolnienia
z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, ale także bezpłatne studia
w Wyższej Szkole Logistycznej w Poznaniu oraz wiele rzeczowych nagród.
Galeria