Szkolna edycja "Mam talent SHOW"

Utalentowani uczniowie są wśród nas! Z takim hasłem w dniu 21 marca rozpoczęła się szkolna edycja "Mam talent SHOW" zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Borkowskiej i Edyty Antosik. Celem imprezy było zaprezentowanie przez uczestników swoich talentów i wyłonienie zwycięzcy spośród klas prezentujących swoje możliwości artystyczne. Ocenie jury podlegała jakość występu, oryginalność wykonania, całokształt przygotowania oraz wrażenie wywarte na widzach. Jury zostało postawione przed trudnym wyborem wyłonienia najlepszego uczestnika lub najlepszej grupy, ze względu na wysoki poziom wykonań prezentacji.

Uczniowie zaprezentowali talenty wokalne, taneczne i aktorskie. Niezwykle widowiskowy był taniec współczesny z choreografią autorstwa uczennic
z klas I TUG i I ab.
Wielki aplauz publiczności otrzymały występy kabaretów z klasy I LU i II LU. Talenty wokalne zaprezentowali uczniowie z klas IV TL, III TUG, II ab i I THK.

Na scenie i widowni nie brakowało dobrych humorów, co świadczyło o tym, że każdy bawił się wyśmienicie. Nie da się ukryć, że wyłonienie zwycięzcy wśród talentów było trudnym zadaniem. Największą liczbę punktów i pierwsze miejsce zdobyli reprezentanci klasy II LU, którzy zaprezentowali dwa skecze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, odwagi i przede wszystkim ...TALENTÓW :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....