Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy na XIX Targach Budownictwa INTERBUD w Łodzi

16 lutego 2012 roku grupa 50 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
w Łęczycy odwiedziła pawilony wystawiennicze XIX edycji Targów Budowlanych INTERBUD w Łodzi. Wyjazdy uczniów na Targi są już tradycją szkoły.

Na targach uczniowie zapoznali się z konstrukcjami i materiałami elementów budynku. Poznali fundamenty specjalne, izolacje, elewacje, okładziny, przeszklenia, stolarkę otworową, technikę wentylacji, systemy kominowe,
sprzęt budowlany, wyposażenie placu budowy, chemię budowlaną i wiele innych technik i technologii wykonania elementów budynku i budowli.

Targi pełnią funkcję edukacyjną. Odwiedzający mają możliwość zapoznania się
z materiałami i technologiami, a także mają okazję do zdobycia wiedzy niezbędnej do realizacji inwestycji, modernizacji lub remontu.

Uczniowie dostali wiele materiałów i prospektów potrzebnych do nauki
w zawodach budowlanych.

W wycieczce brały udział klasy: I G (technolog robót wykończeniowych
w budownictwie i I TB (technik budownictwa). Opiekunami na wycieczce byli nauczyciele: Kamil Cieśliński, Edyta Osmolak i Piotr Pakuła.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....