Eurolekcja - lekcja o Parlamencie Europejskim

W dniu 27 lutego odbył się cykl eurolekcji w klasie III LPd i IV TPS. Na zaproszenie pani Moniki Borkowskiej, nauczyciela wiedzy o społeczeństwie, lekcje
o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego przeprowadził pan Tomasz Dominiak
z Biura Poselskiego J. Skrzydlewskiej posła do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie
z osobą poruszającą się w szeroko pojętej tematyce Unii Europejskiej pozwoliło uczniom klas maturalnych na zdobycie wiedzy wynikającej z praktycznego doświadczenia, co wprowadziło ciekawy element w procesie edukacji i ułatwiło przyswajanie wiedzy dotyczącej bardzo obszernego i trudnego zagadnienia. Lekcja o Parlamencie Europejskim skłoniła również uczniów do dyskusji o aktualnych problemach UE i zachęciła do dalszego szukania informacji.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....