Dzień Kobiet

Jak co roku od wielu lat 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet - najpiękniejszych istot na Ziemi. W tym dniu wszyscy mężczyźni, zarówno nauczyciele jak i uczniowie, chcieli nie tylko złożyć najserdeczniejsze życzenia przedstawicielkom płci pięknej, lecz również chcieli podziękować za to, że swoją obecnością upiększają nam życie.

Z tej okazji uczniowie klas I TPS, I TB, I TS, II LU, II LPA, IV TL pod przewodnictwem Rafała Szutoczkina, Piotra Pakuły i Andrzeja Kęski przygotowali uroczystą akademię, którą uświetnił układ choreograficzny, piosenki i utwory literackie.
W tym słowno muzycznym obrazie został zaprezentowany typowy dzień kobiety, pełen radości, smutków i obowiązków.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....