Dni Otwartych Drzwi w ZSP nr 1 w Łęczycy

W dniach 22 i 23 marca 2012r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy otworzył swoje podwoje dla gimnazjalistów. Gimnazjaliści odwiedzający placówkę zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na rok szkolny 2012/2013. Atrakcją były stoiska, na których prezentowano kierunki kształcenia
oraz rozdawano biuletyny informacyjne. Uczniowie ZSP nr 1 oprowadzili swoich młodszych kolegów po szkole, pokazując pracownie przedmiotowe, stołówkę, bibliotekę, centra multimedialne, salę gimnastyczną i siłownię. Odwiedzający mogli skosztować przekąsek sporządzonych przez przyszłych kucharzy. Gimnazjaliści obejrzeli również warsztaty Centrum Kształcenia Praktycznego.

Dodatkową atrakcją były konkursy dotyczące oferty edukacyjnej szkoły- nagrodą były kubki i torby z logo szkoły. Uczniowie mogli również zapoznać się
z nowoczesnym sprzętem motoryzacyjnym jednej z firm produkującej samochody ciężarowe.

Dni Otwartych Drzwi w ZSP nr 1 w Łęczycy cieszyły się dużą popularnością i były dla gimnazjalistów wspaniałą okazją do bezpośredniego zapoznania się z wybranymi zawodami i zapoznania z bazą dydaktyczną szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....