14 października - Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2011 roku Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Moniki Borkowskiej, pani Edyty Antosik i pani Aleksandry Pilichowskiej, zorganizował uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie klasy II Tl, IV TL, III TUG, III TPS zaprezentowali na wesoło szkolną codzienność. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewniły: Paulina Stolarczyk i Wioletta Milast z klasy II TL oraz Ewelina Zielińska z klasy IV TL, które w koncercie życzeń dla nauczycieli zaprezentowały swoje wokalne umiejętności.

Na zakończenie akademii przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli Dyrekcji, gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli kwiaty :)
Galeria.