ZSP NR 1 NA OBCHODACH HUBERTUSA 2014.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy, jak co roku, był obecny na uroczystości z okazji święta patrona myśliwych, św. Huberta.
Szkoła miała swoje stoisko, na którym częstowano zdrowym jadłem z nutką jesiennej nostalgii. W tym roku motywem przewodnim była dynia.
Organizacją szkolnego stoiska zajęli się następujący nauczyciele: Edyta Osmolak, Agnieszka Nowicka-Kapłon, Kamil Cieśliński, Anna Richards, nauczyciele CKP.
Zupa grochowa, znana już w całym powiecie, przyciągała tłumy spragnionych dobrego jadła łęczycan. Pokazywano rękodzieło uczniów i nauczycieli. Placówka przypominała również o konieczności przeprowadzania regularnych badań mammograficznych. Częstowano dżemem dyniowo-jabłkowym oraz przepyszną kawą. Było smacznie, zdrowo i bardzo twórczo!
ZSP nr 1 w Łęczycy dziękuje uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom kuchni i wszystkim zaangażowanym osobom, za pomoc w przygotowaniu wyjątkowego stoiska szkolnego w dniu święta myśliwych.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.