Dzień Edukacji Narodowej w ZSP nr 1 w Łęczycy.

14 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy uroczyście obchodzono święto edukacji - święto nauczycieli, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi.Z tej okazji Samorząd Uczniowski, pod opieką p. Moniki Borkowskiej i p. Edyty Antosik, przygotował przedstawienie, w którym starał się, z przymrużeniem oka, ukazać dwa najważniejsze poglądy w szkole : nauczycieli,którzy twierdzą, że rok szkolny jest za krótki, żeby zmieścił się w nim program nauczania oraz uczniów, którzy twierdzą, że rok szkolny jest za długi, ponieważ program nauczania nie zawsze mieści im się w głowach .Zanim jednak zadźwięczał szkolny dzwonek i rozpoczęło się szkolne przedstawienie, życzenia dla nauczycieli i uczniów skierował Dyrektor szkoły, Pan Jarosław Świtoń .Odbyło się również uroczyste ślubowanie klas pierwszych.Nie mogło zabraknąć życzeń od społeczności uczniowskiej oraz wielkiej niespodzianki w postaci tańca z dedykacją dla dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników.