II miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Regionie.

Gratulujemy drużynie dziewcząt, które pod opieką p. M. Borkowskiej, w dniu 20 maja zdobyły II miejsce w III Powiatowym Turnieju Wiedzy o Regionie. Koordynatorkami turnieju w naszej szkole są p. Monika Borkowska, p. Urszula Ulińska i p. Joanna Radwańska. Turniej składał się z kilku części. 14 maja gry terenowe przeprowadzili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łęczycy i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy . 16 maja odbyła się gra w Piątku, którą przygotowała drużyna z ZSMR w Piątku, a 20 maja gra terenowa odbyła się w Gimnazjum w Topoli Królewskiej.

20 maja został również przeprowadzony test z wiedzy o regionie oraz krótkie konkurencje sprawnościowe.

Ostatecznie I miejsce zajął ZSMR w Piątku - 70 pkt, II miejsce - ZSP nr 1 w Łęczycy - 64 pkt, III miejsce - LO w Łęczycy - 61 pkt , IV miejsce - Gimnazjum w Topoli Królewskiej - 53 pkt. Gratulujemy naszej drużynie i koordynatorkom:-)