NASI BIEGACZE ZNÓW NA PODIUM

W dniu 8 października w Świnicach Warckich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Do rywalizacji stanęły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu łęczyckiego. Nasza reprezentacja, zarówno chłopców jak i dziewcząt zajęła II miejsce i weźmie udział w Mistrzostwach Rejonu, które odbędą się 21 października Aleksandrowie Łódzkim.

Naszą szkołę reprezentowali: Dziewczęta: Klimas Iwona, Klimas Joanna, Roszczak Magdalena, Kiendzierska Joanna, Barylska Justyna, Wasiak Ewelina, Bartczak Karolina, Zawierucha Paulina, Basińska Małgorzata, Jaśczak Justyna.

Chłopcy: Kubiak Mikołaj, Karkowski Bartosz, Kulesza Robert, Hałasiewicz Mikołaj, Szurgot Adrian, Pietroski Dawid, Zagrosik Krystian, Michalak Mateusz, Zagrosik Sebastian, Błachowicz Mateusz.