Podsumowanie projektu
Premier nagradza zdolnych uczniów.

119 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Łodzi oraz z powiatów brzezińskiego, łęczyckiego, łódzkiego wschodniego, kutnowskiego, pabianickiego i zgierskiego – stypendystów Prezesa Rady Ministrów – odebrało 22 listopada dyplomy z rąk Wicewojewody ŁódzkiegoPawła Bejdyoraz Łódzkiego Kuratora Oświaty Jana Kamińskiego.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło oczywiście reprezentanta naszej szkoły. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał Mateusz Kałuziński uczeń klasy drugiej w zawodzie technik spedytor. Gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość odbyła się w gmachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi.Łódzki Kurator Oświaty, pogratulował nagrodzonym wysokich wyników w nauce i olimpiadach przedmiotowych. Ceremonię rozdania dyplomów urozmaiciły występy wokalne uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łodzi.