Uczniowie ZSP nr 1 w Łęczycy i CKP w Łęczycy
wzięli udział w szkoleniu budowlanym,
zorganizowanym przez Firmę CEDAT sp. z o.o. marki CEKOL.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy, którzy kształcą się w zawodach budowlanych wzięli udział w szkoleniu z zakresu wykonywania prac wykończeniowych, które zorganizowała Firma CEDAT sp. z o.o. marki CEKOL. Przedstawiciel Firmy zaprezentował treści związane z materiałami używanymi do prac wykończeniowych, a także omówił sposoby wykonywania faktur. Przedstawił także sposoby i techniki wykonywania tynków maszynowych. Uczniowie mogli również sami wykonać szpachlowanie połączeń płyty gipsowo-kartonowej. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki od Firmy.
Szkolenie zorganizowali nauczyciele: mgr Kamil Cieśliński i mgr Dariusz Tomczyński. Materiały i zdjęcia Kamil Cieśliński