„W drogę po nowe kompetencje”
– kolejny wyjazd młodzieży do Hiszpanii


7 lipca 2021 r. w ZSP Nr 1 w Łęczycy odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Dąbrowską - koordynatorem projektu „W drogę po nowe kompetencje” realizowanego w naszej szkole w ramach programu Erasmus +.

Na spotkaniu obecnych było, m.in. 48 uczniów z klas trzecich technikum i szkoły branżowej wraz z rodzicami, którzy w zakresie projektu wylecą w sierpniu br. do Hiszpanii na kolejne bezpłatne miesięczne praktyki zawodowe. Bezpłatne ponieważ wszystkie koszty pokrywa Unia Europejska w ramach w/w programu Erasmus +, do którego przystąpiła nasza szkoła.

W spotkaniu z koordynatorem projektu „W drogę po nowe kompetencje” udział wzięli również: dyrekcja szkoły, wychowawcy wspomnianych wyżej uczniów, a także nauczyciele, którzy pełnić będą rolę opiekunów młodzieży na wyjeździe w Hiszpanii.

Podczas spotkania podane zostały, m.in.: informacje nt. kraju odbywania praktyk zawodowych, informacje dot. organizacji wyjazdu/wylotu, miejsca odbywania praktyk, program kulturowy, informacje związane z zakwaterowaniem, zadania stażysty po powrocie do Polski.

Opracowała U. Kasierska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Strona stworzona przez Łukasza Szczecha przy użyciu szablonu maeioska by Gabfire
oraz materiałów opracowanych i zgromadzonych przez p. Urszulę Kasierską