Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy po raz kolejny w finale Powiatowego Konkursu Fotograficznego

Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy weszli do ścisłego finału Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. „Moja Mała Ojczyzna – Miejsca Pamięci i Walk o Niepodległość”. Celem konkursu było poznanie historii naszego miasta i regionu łęczyckiego. Konkurs zorganizowany został przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy w ramach projektu „Śladami naszej historii” dofinansowanego przez Fundację BGK i. J. K. Steczkowskiego w konkursie „Na 100 Niepodległa”. W konkursie fotograficznym wzięło udział 40 uczniów ZSP Nr 1 w Łęczycy z następujących klas technikum: I TGP, I TŻU, II TG, III TCH. Opiekę nad uczniami sprawowała p. U. Kasierska – nauczyciel przedmiotów informatycznych w ZSP Nr 1 w Łęczycy. Zdjęcia wykonane przez 15 uczniów naszej szkoły przemówiły do jurorów komisji konkursowej. Po burzliwych obradach, spośród nadesłanych zgłoszeń, wybrano laureatów i przyznano wyróżnienia. Ogłoszenie wyników konkursu, uroczyste rozdanie dyplomów i nagród odbyło się 13 grudnia 2018 r. o godz. 10.00 w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy.

A oto wyniki konkursu.
Pierwsze miejsce:
Magdalena Andrysiak, klasa II TG,
Patryk Adamiec, klasa II TG,

Drugie miejsce:
Dominika Piotrowska, klasa I TGP,
Kacper Jakubowski, klasa I TGP,
Piotr Cerk, klasa II TG,

Trzecie miejsce:
Mikołaj Wernerski, klasa I TGP,

Wyróżnienia otrzymali:
Aleksander Jucha, klasa I TGP,
Aleksandra Kłosińska, klasa III TCH,
Paweł Krawczyk, klasa II TG,
Weronika Perlińska, klasa I TGP,
Paweł Rybarczyk, klasa II TG,
Szymon Sobczyński, klasa I TGP,
Paulina Ewa Szymańska, klasa I TŻU,
Kinga Witaszak, klasa I TGP,
Michał Chmielecki, klasa I TGP.

Wszystkim finalistom dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.