Projekt edukacyjny „Miłe zdziwienia” Współpraca – Design – Zabawa

Przedstawiamy fotograficzny zapis z realizacji działań w ramach projektu edukacyjnego „Miłe zdziwienia” Współpraca – Design – Zabawa.W projekcie uczestniczą klasy: ITHM oraz IITG, które pracują pod okiemp.Edyty Osmolak i p.Adama Sas.

Na zajęciach warsztatowych prowadzonych przez p.Edytę Osmolak podjęto próbę zmierzenia się ze sztuką współczesną wykorzystującą przede wszystkim recykling. Inspiracją dla uczniów do tworzenia własnych instalacji artystycznych była m.in.twórczość V.Muniza oraz G.Turka.

Wszystkich uczniów zainteresowanych sztuką, która nie jest łatwa i oczywista w odbiorze, zapraszamy do koordynatorów (sala210 oraz 111).

Poniżej krótkie przedstawienie dotychczasowych pracpodkreślających walory estetyczne materiałów codziennego użytku. Nad przekazem warto się zastanowić.Trash art jest niezwykle inspirujący.

Zapraszamy również do obejrzenia prac uczniowskich w „STREFIE RELAKSU” - sala 211 A.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.