Miesięczne staże zawodowe w Hiszpanii dobiegły końca

Kolejny rocznik uczniów klas trzecich technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy zakończył miesięczne staże zawodowe w Hiszpanii. Jest to realizacja projektu "Łęczycka kuźnia profesjonalistów", dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach programu POWER VET.

Przypomnijmy, że w stażach wzięło udział 47 uczniów klas trzecich technikum kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik hotelarstwa, technik organizacji reklamy, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik spedytor oraz technik cyfrowych procesów graficznych. W programie staży, oprócz kształcenia i szkolenia zawodowego w renomowanych zakładach pracy, przewidziane były liczne wycieczki m.in. do Malagi, Kordoby i Salobreny - urokliwej miejscowości na Costa Tropical w Hiszpanii. Młodzież zapoznała się też z kulturą, tradycjami i zwyczajami w Hiszpanii, z zabytkami Granady a dla wszystkich była to niezapomniany miesiąc w słonecznej Hiszpanii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.