Łukasz Ryś - gwiazda programu TVN turbo, poprowadził warsztaty dla mechaników samochodowych

Dnia 6 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy odbyło się szkolenie dla klasy IITMP (technik mechanik, technik pojazdów samochodowych) oraz IIC (mechanik pojazdów samochodowych) z zakresu układów hamulcowych z systemami elektrycznego hamulca postojowego EPB. Prowadzącym szkolenie był Łukasz Ryś - gwiazda programu TVN turbo (projekt warsztat). Szkolenie odbyło się dzięki współpracy z firmą Auto-Nova zajmującej się dystrybucją części na rynek łęczycki, należącej do Przemysława Nowaka. Osoby odpowiedzialne za organizacje szkolenia: Daniel Mysłowski prezentujący Auto-Nova oraz Daniel Kołodziejski nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łęczycy.

Daniel Kołodziejski

Zapraszamy do galerii zdjęć.