I etap Olimpiady Cyfrowej

15 listopada 2016 r. w ZSP Nr 1 w Łęczycy odbył się I etap Olimpiady Cyfrowej. Uczestniczyło w nim 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych (pierwsza, druga, trzecia i czwarta klasa) oraz 4 uczniów uczęszczających do drugiej klasy technikum spedycyjnego.

Olimpiada Cyfrowa jest olimpiadą interdyscyplinarną, sprawdzającą kompetencje cyfrowe uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Składa się z trzech etapów: testu on-line (listopad 2016 r.), który uczniowie naszej szkoły mają już za sobą, projektu medialnego (styczeń – luty 2017 r.), który młodzież ma zamiar stworzyć, oraz zawodów finałowych (kwiecień 2017 r.), w których uczniowie mają nadzieję wziąć udział :), czego szczerze życzą nauczyciele odpowiedzialni za przebieg i organizację Olimpiady Cyfrowej w ZSP Nr 1 w Łęczycy: p. Urszula Kasierska, p. Andrzej Kęska i p. Adam Sas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.