Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy, kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy, kręcili swój pierwszy, prawdziwy spot reklamowy!

Uczniowie, kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy, kręcili swój pierwszy, prawdziwy spot reklamowy! W kręceniu spotu pomogła Wytwórnia Filmów Oświatowych z Łodzi. Spot poruszał problem społeczny jakim jest degradacja środowiska. Podczas warsztatów uczniowie poznali podstawy języka filmu: kadr, ujęcie i sceny, plan filmowy, ustawienie kamery, ruch kamery, podstawowe zasady montażowe. Zdobyli olbrzymie doświadczenie, w praktyce stali się reżyserem, operatorem, dźwiękowcem, scenografem, kierownikiem planu, oświetleniowcem, aktorami. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, której efekty już wkrótce na szkolnym facebooku!

Zapraszamy do galerii zdjęć.