Zawody mundurowe szansą pracy dla każdego

20 grudnia 2011r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy w ramach działań Szkolnego Ośrodka Kariery, odbyła się konferencja pt. "Zawody mundurowe szansą pracy dla każdego". Podczas spotkania przedstawiciele służb mundurowych opowiadali maturzystom o swojej codziennej pracy a także zachęcali do kształcenia się i podejmowania zatrudnienia w zawodach, które reprezentują. W spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Szcześniak (WKU w Zgierzu), kpt. Jacek Czekalski (Zakład Karny w Garbalinie), asp. Jacek Wasiak (Komenda PSP w Łęczycy) oraz Krystyna Pawlak - Wicestarosta Powiatu Łęczyckiego. Organizatorami byli mgr Joanna Witaszak i mgr Kamil Cieśliński.
Galeria zdjęć:

Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania

Znajdziesz nas na:

Szkolny Ośrodek Kariery na facebook'u Szkolny Ośrodek Kariery na naszej klasie

Strona została stworzona przez Łukasza Szczecha z pomocą szablonu "maeioska" stworzonego przez Gabfire