Klasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców

Na przełomie września i października odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców. Do rywalizacji stanęło 13 drużyn ( klasy: I Tgp, I Ts, I Thm, Ig, II g, II Trm, II Ts, IIbk, IITg, III cg, III Tsp, IV Tcs, IV Tmp). Mecze rozgrywane były na orliku przy Sp nr 4 w Łęczycy, według ustalonego harmonogramu. Finał odbył się 2 października między klasami: IV Tcs, I Ts, IV Tmp i II Tg. Po zaciętej rywalizacji mistrzami szkoły zostali chłopcy z klasy I Ts. Drugie miejsce zajęła klasa II Tg, trzecie kl. III Tmp, a czwarte kl.IV Tcs.

Pamiątkowe dyplomy oraz puchar dla najlepszych, zostały wręczone przez Dyrekcję szkoły podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.